Guadeloupe

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Guadeloupe parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Gvadelupoje

Gvadelupa yra užjūrio departamentas, kuris yra neatskiriama Prancūzijos dalis. Kaip sudedamoji Europos Sąjungos ir euro zonos teritorija. Euras yra jo oficiali valiuta. Tai yra maža sala, ir atrodo, kad tai nėra gera vieta įsigyti parduodamą turtą Gvadelupoje, bet tai nėra tikrovė.

Gvadelupa yra Prancūzijos užjūrio teritorija, kurioje yra drugelis. Jis susideda iš salų, esančių pietuose Karibų jūros ..

Gvadelupė yra žemyninės Prancūzijos, kuri Havajų yra Jungtinių Amerikos Valstijų. Dauguma piliečių yra europiečiai, afrikiečiai ir rytiniai indiečiai, kalbantys tik gimtąją kalbą, Antilų kreolą ir prancūzus. Taigi, jei nuspręsite investuoti savo pinigus į parduodamą turtą Gvadelupoje, tai būtų geriausias laikotarpis.

Tai populiari turizmo vieta tarp prancūzų turistų. Daugiau nei 80% lankytojų atvyksta iš Prancūzijos. Kai tik mažai lankėsi amerikiečiai.

Gvadelupa taip žavėjo, kad JAV naujienų ir pasaulio ataskaita pavadino jį antra geriausia vieta apsilankyti Karibų jūros regione 2017 m. Be to, "National Geographic" taip pat išvardija savo salas kaip vieną iš trijų didžiausių pasaulio kultūros vietų.

Gvadelupos nekilnojamojo turto sektorius išlieka pigus, palyginti su kitomis Karibų valstybėmis. Iš tikrųjų vidutinė parduodamų gyvenamųjų patalpų kaina Gvadelupoje buvo tik 161,063 EUR 2017 m. Antroje pusėje.

"Baie Mahault" ir "Petit Bourg" nekilnojamojo turto pardavimo kainos svyravo nuo 1,341 EUR iki 3,166 už kvadratinį metrą, o namai sudarė nuo 1 394 EUR iki 2 917 už kvadratinį metrą. 2017 m.

Nuo Goyave iki Malendure pakraštyje vakarinėje pakrantėje Basse-Terre butai gali pirkti butus už 662 eurus už 2411 už kvadratinį metrą. o namai parduodami už 1414 eurų iki 2,629 už kvadratinį metrą. per tą patį laikotarpį.

2017 m. Gyvenamųjų patalpų pardavimas praėjusiais metais padidėjo 2,8%.

Gvadelupa yra žinoma kaip drugelių sala dėl dviejų pagrindinių salų formos: Basterio į vakarus ir Grande-Terre į rytus, atskirtos siauru kanalu, Rivière-Salée. Gvadelupoje yra geri paplūdimiai, o turizmas tampa vis svarbesnis.

  •  
    Persikėlimas į Gvadelupą. Ekspatriata ir gyvena Gvadelupoje.

      Antilų sala, garsėja visame pasaulyje dėl savo nesugadinto grožio, šiandienos veikėjas yra nedidelis rojus! Galiausiai atėjo geras sezonas ir daugelis manė, kad gerai išvyksta į kelionę ar netgi nuolat judėti į naują tautą. Motyvai yra vieni iš įvairiausių, nes žinome, kad kiekvienas pirkėjass s...

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB